وضعیت ایران سینما سینمای سینمایی

وضعیت: ایران سینما سینمای سینمایی سینمای ایران اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه مهلت ثبت‌نام آزمون کارشناسی ناپیوسته تمدید شد

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۷ تا روز پنج‌شنبه، سوم خرداد ماه خبر داد. 

مهلت ثبت‌نام آزمون کارشناسی ناپیوسته تمدید شد

مهلت عضویت آزمون کارشناسی ناپیوسته تمدید شد

عبارات مهم : آموزش

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت عضویت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۷ تا روز پنج شنبه، سوم خرداد ماه خبر داد.

دکتر حسین توکلی در گفت وگو با ایسنا، ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: با توجه به بعضی اصلاحات دفترچه راهنمای عضویت آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۹۷ و به منظور فراهم کردن تسهیلات مورد نیاز جهت آن دسته از داوطلبانی که در این آزمون عضویت نکرده اند، مهلت عضویت تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه سوم خرداد تمدید شده است است.

وی در ادامه تصریح کرد: همچنین داوطلبانی که تا کنون در این آزمون عضویت کردند نیز می توانند اطلاعات خود را ویرایش کنند.

مهلت ثبت‌نام آزمون کارشناسی ناپیوسته تمدید شد

مشارو عالی سازملان سنجش آموزش کشور تصریح کرد: علاقه مندان به تحصیل در دوره های کارشناسی ناپیوسته باید ضمن اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط عضویت اتباع غیرایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه (مندرج در دفترچه راهنمای عضویت و گزینش رشته آزمون که از روز یکشنبه، ۲۳ اردیبهشت ماه در پایگاه اطلاع رسانی شرکت سنجش آموزش کشور قرار گرفت. همچنین اطلاعیه ای که از بعد از ظهر امروز شنبه، ۲۹ اردیبهشت ۹۷ در رابطه با اصلاحات دفترچه راهنمای عضویت آزمون کارشناسی ناپیوسته بر روی سایت شرکت سنجش قرار می گیرد) در صورتی که دارای شرایط مذکور باشند، می توانند به عنوان داوطلب مقطع کارشناسی ناپیوسته منحصراً در یک رشته امتحانی (طبق ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای عضویت و گزینش رشته آزمون) متقاضی شوند.

دکتر توکلی گفت: این آزمون در ۶۵ کدرشته امتحانی برگزار می شود که پذیرش در ۴۹ رشته امتحانی مذکور بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کل مقطع کاردانی) صورت خواهد پذیرفت؛ لذا تمام متقاضیان اعم از اینکه پذیرش در رشته امتحانی آنان به صورت با آزمون یا بدون آزمون باشد، مورد نیاز است که مطابق ضوابط دفترچه راهنما و توضیحات این اطلاعیه در آزمون مذکور عضویت و گزینش رشته کنند، بدیهی است که در صورت عدم عضویت در تاریخ مقرر، پذیرش متقاضی بعد از آخر مهلت تعیین شده است امکان پذیر نخواهد بود.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۷ تا روز پنج‌شنبه، سوم خرداد ماه خبر داد. 

وی همچنین خاطر نشان کرد: تا ساعت ۱۳ امروز ۲۹ اردیبهشت ماه ۴۱ هزار و ۵۷۶ داوطلب در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته عضویت کردند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه آزمون کارشناسی ناپیوسته ۱۲ مرداد ماه امسال برگزار می شود، خاطرنشان کرد: داوطلبان از ۹ تا ۱۱ مرداد ماه وقت دارند با مراجعه به سایت شرکت سنجش آموزش کشور کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کنند.

واژه های کلیدی: آموزش | راهنمای | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs