وضعیت ایران سینما سینمای سینمایی

وضعیت: ایران سینما سینمای سینمایی سینمای ایران اخبار فرهنگی و هنری

واکنش جالب پرنده ژاپنی به شنیدن صدای مار

هنگامی که یک پرنده ژاپنی صدایی شبیه به زنگ مار می شنود تصویر العمل جالبی از خود نشان می دهد. واکنش جالب پرنده ژاپنی به شنیدن صدای مار عب..

ادامه مطلب

رونمایی از پوستر فیلمی با بازی هانیه توسلی و کامبیز دیرباز

پوستر فیلم سینمایی «سوء تفاهم» تازه‌ترین ساخته احمدرضا معتمدی که در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد رونمایی شد. رونمایی از پوستر فیلمی با بازی..

ادامه مطلب

پیشنهادات مجلس جهت بودجه ۹۷

نایب رییس مجلس شورای اسلامی راهکارها و پیشنهاداتی را جهت لحاظ کردن در تصویب بودجه ۹۷ ارائه کرد.  پیشنهادات مجلس جهت بودجه ۹۷ ..

ادامه مطلب

تنها گزینه عربستان جهت خروج از تنگنای یمن گفتگو با انصارالله است

یک رسانه عرب زبان با اشاره به استمرار حملات موشکی و شرایط مشکل که سعودی ها در یمن بدان گرفتار شده است اند، تنها راه خروج از مخمصه و ورطه را گفتگو با انصار..

ادامه مطلب

دولت احمدی نژاد چه بر سر بورسیه ها آورد؟

از سال ۱۳۸۵ شرط آزمون از بین بردن شده است و بنای اعطای بورسیه بر تعلق گرفتن به دانشجویان ممتاز با تایید وزیر استوار شده است هست. بعد ها در سال ۱۳۸۷ یک بند به ..

ادامه مطلب

بازیگران زنی که بیشترین گروه تحریریه سایت را شکار کردند

بسیاری از بازیگران زنی که در طول سال های متفاوت برگزاری جشنواره فیلم فجر موفق به دریافت گروه تحریریه سایت بلورین شده است اند، در جشنواره امسال حضور چشمگیری ند..

ادامه مطلب

جلوگیری از نفوذ و گسترش افراط در مناطق تازه و قطع منابع مالی آنها همچنان یک اولویت باشد / ظریف

وزیر امور خارجه گفت: ادامه مقابله با باقی مانده های تفکر خطرناک داعش در سوریه و عراق، جلوگیری از نفوذ و گسترش افراط در مناطق جدید، سرکوب کامل خاستگاه فکر..

ادامه مطلب

عبور از کانال ۴۴۰۰ تومانی ، جریان عرضه دلار در بازار

در حالی دلار امروز را در شیب افزایشی شروع کرد و به کانال ۴۵۰۰ تومان وارد شد که صرافی بانک‌ها به عنوان کانال مهم عرضه ارز از سوی بانک مرکزی نیز دلار را..

ادامه مطلب

برانکو در رده پنجم ایستاد ، کی‌روش برترین مربی سال ۲۰۱۷ آسیا شد

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان به گزینش یک سایت اندونزیایی، به عنوان برترین سرمربی سال ۲۰۱۷ گزینش شد. کی روش برترین مربی سال ۲۰۱۷ آسیا شد/ ..

ادامه مطلب

اغتشاش محکوم , اعتراض حق مردم هست, حزب مردم‌سالاری با صدور اطلاعیه‌ای راجع به اعتراضات اخیر

حزب مردم‌سالاری با صدور اطلاعیه ای راجع به اعتراضات اخیر در بعضی شهرهای کشور، ضمن تاکید بر حق قانونی مردم در پیگیری آزادانه مطالبات خود از طریق برگزا..

ادامه مطلب