وضعیت ایران سینما سینمای سینمایی

وضعیت: ایران سینما سینمای سینمایی سینمای ایران اخبار فرهنگی و هنری

تکذیب یک خبر راجع به خبر رسان تلگرام

به گزارش عصر کشور عزیزمان ایران ؛ «به رغم انتشار خبری از مدیر خبر رسان تلگرام که در آن به نقل از «دوروف» آمده بود خبر رسان تلگرام تا ۷۲ ساعت با استفا..

ادامه مطلب

توضیحات فرماندار خاص ری در پی کشف مومیایی جنجالی

معاون استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران و فرماندار خاص ری در پی کشف یک جسد مومیایی که در روزهای اخیر خبرساز شده است هست، توضیحاتی را ارائه کرد. ..

ادامه مطلب

خبر رسان تلگرام و اینستاگرام موقتاً محدود شد

خبرگزاری صدا و سیما به نقل از یک منبع آگاه که خواست نامش فاش نشود گفت: با تصمیم سطوح عالی امنیتی فعالیت خبر رسان تلگرام و اینستاگرام به طور موقت محدو..

ادامه مطلب

معافیت یک فرزند اولیای معلول از خدمت‌ وظیفه

بانظر مجلس، یکی از فرزندان اولیائی که هر دو یا یکی از آن‌ها‌ و یا حداقل دو نفر از فرزندان آن‌ها معلول باشد از انجام خدمت‌وظیفه عمومی معاف می‌شود.  ..

ادامه مطلب

بیانیه انجمن حمایت از حقوق کودکان درپی قتل «اهورا»

در پی قتل «اهورا» به وسیله ناپدری‌اش، انجمن حمایت از حقوق کودکان بیانیه‌ای منتشر کرد. بیانیه انجمن حمایت از حقوق کودکان درپی قتل «اهورا» ..

ادامه مطلب

ورشکستگی آبی

رئیس شرکت محیط‌زیست می‌گوید سیاست‌های نادرست آبی و سکوت صاحب نظران باعث شده است کشور عزیزمان ایران به ورشکستگی در بخش آب برسد ما خودخواه‌ترین نسلی ه..

ادامه مطلب

اجرای طرح بازگشایی مدارس از 25 شهریورتا 10 مهر ، تدوین شیوه‌نامه جهت اردوهای دانش‌آموزی

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی با اشاره به فوت دانش‌آموزان هرمزگانی از ارائه پیشنهاد جهت تدوین شیوه‌نامه تازه جهت اردوهای دانش آموزی خبر داد..

ادامه مطلب

امسال زیاد نوزادان چینی فرزند دوم خانواده بودند

با لغو قانون تک‌فرزندی در چین، زیاد تولد نوزادان چینی در سال ۲۰۱۷ میلادی مربوط به فرزند دوم یا سوم خانواده بوده است. امسال زیاد نوزادان ..

ادامه مطلب